Honour Board

YEAR
GRADE
PRESIDENT
SECRETARY
COACH
CAPTAIN
B & F
1947 C
C. G. McAdam
J. F. Pilbeam
W. Avery
D. O. Smith
J. Hall
1948 D
C. G. McAdam
W. F. Davie
A. Simmons
L. Clark
G Ewan
1949 D
C. G. McAdam
W. F. Davie
J. Wetzel
J. Lawrence
M. McKenzie
1950 D
C. G. McAdam
G. Pearce
R. C. Pearce
R. Waters
M. McKenzie
1951 C
C. G. McAdam
G. Pearce
R. C. Pearce
A. McDougal
W. Hawes
1952 C
C. G. McAdam
A. T. McGuigan
R. C. Pearce
A. McDougal
W. Hawes
1953 C
C. G. McAdam
T. Berry
R. C. Pearce
A. McDougal
W. Hawes
1954 B
R. C. Pearce
T. Berry
J. Layton
J. Layton
L. R. Grant
1955 B
R. C. Pearce
R. Jolly
J. Layton
J. Layton
K. T. Pirrie
1956 B
W. F. Davie
R. Jolly
J. Layton
J. McFarlane
L. R. Grant
1957 A
W. F. Davie
J. H. McClure
R. Jones
R. Jones
L. R. Grant
1958 B
W. F. Davie
J. H. McClure
R. Jones
R. Jones
P. W. Hutchinson
1959 C
J. M. Dillon
B. C. Rowland
J. Layton
J. H. McClure
B. M. Thompson
1960 B
J. M. Dillon
B. C. Rowland
J. Layton
J. H. McClure
L. C. Gordon
1961 B
J. M. Dillon
B. C. Rowland
R. Lane
J. H. McClure
L. C. Gordon
1962 B
J. G. Robert
I. M. Elsworthy
J. H. McClure
L. C. Gordon
P. W. Hutchinson
& L. C. Gordon
1963 B
J. G. Robert
J. Raynor
J. H. McClure
L. C. Gordon
P. W. Hutchinson
1964 B
I. M. Elsworthy
J. Raynor
J. H. McClure
L. C. Gordon
L. C. Gordon
1965 B
I. M. Elsworthy
J. Raynor
J. H. McClure
P. W. Hutchinson
P. W. Hutchinson
1966 C
G. E. Robert
I. R. Dakin
L. C. Gordon
P. W. Hutchinson
P. W. Hutchinson
1967 C
G. E. Robert
I. R. Dakin
L. C. Gordon
P. W. Hutchinson
W. Leppard
1968 C
G. E. Robert
R. A. Stallworthy
L. C. Gordon
P. W. Hutchinson
P. W. Hutchinson
1969 C
L. R. Grant
R. A. Stallworthy
L. C. Gordon
P. W. Hutchinson
G. R. Southby
1970 C
L. R. Grant
J. P. Nugent-Smith
G. Dunscombe
P. W. Hutchinson
P. W. Hutchinson
1971 D
I. R. Dakin
J. P. Nugent-Smith
L. C. Gordon
L. C. Gordon
R. G. Christie
1972 C
I. R. Dakin
J. P. Nugent-Smith
L. C. Gordon
R. I. Sykes
P. H. Shewan
1973 C
H. Brzezinski
I. W. Hammet
& J. Moloney
P. T. Mullen
R. I. Sykes
P. H. Shewan
1974 B
H. Brzezinski
P. A. Dakin
P. T. Mullen
R. I. Sykes
M. C. Newton
1975 C
D. McDonald
P. A. Dakin
M. J. Alcock
R. I. Sykes
M. C. Newton
1976 C
D. McDonald
G. J. Sharp
P. T. Mullen
R. I. Sykes
R. W. Booth
1977 D
I. W. Hammet
S. L. Mason
J. Kerley
T. R. Cross
J. H. Rosewarne
1978 D
I. W. Hammet
S. L. Mason
M. W. Perry
M. W. Perry
G. A. Evans
& F. T. Stafford
1979 D
P. A. Dakin
G. T. Spitall
M. W. Perry
M. W. Perry
R. B. Allen
1980 D
P. A. Dakin
G. T. Spitall
F. Webbeling
R. Demir
R. Demir
1981 D
P. A. Dakin
& G. N. Drough
A. J. Callahan
P. J. Grant
R. Demir
R. Demir
1982 D
S. L. Mason
G. A. Favero
H. K. Rosewarne
P. J. Drough
R. Bredyk
1983 D
S. L. Mason
G. A. Favero
R. C. Newton
R. C. Newton
D. J. Stewart
1984 D
H. M. South
L. R. McIntyre
P. J. Grant
R. Bredyk
C. J. Corbett
1985 D
H. M. South
L. R. McIntyre
P. J. Grant
P. J. Drough
C. J. Corbett
1986 D
H. M. South
A. K. Millar
R. I. Sykes
C. J. Corbett
C. J. Corbett
1987 E
S. L. Mason
J. Crisara
E. W. Haberman
D. P. Desler
D. P. Desler
1988 E
S. L. Mason
J. Crisara
G. A. Evans
D. P. Desler
F. T. Stafford
1989 D
R. I. Sykes
P. A. Dakin
G. A. Evans
G. A. Evans
P. Flaherty
1990 D
R. E. Lippold
P. A. Dakin
R. Sarosi
R. Sarosi
S. Cross
1991 E
R. E. Lippold
J. D. Scotland
G Tsolacos
M. A. Hansen
M. A. Hansen
1992 E
R. E. Lippold
P. W. Riedel
G Tsolacos
J. D. Scotland
W. D. Dodd
1993 E
B. T. Wilson
D. L. Maddox
J. D. Scotland
J. D. Scotland
P. D. Ford
1994 E
B. T. Wilson
D. L. Maddox
J. D. Scotland
F. J. Doyle
A. R. James
1995 E
J. D. Scotland
P. W. Riedel
P. A. Olivieri
F. J. Doyle
J. D. Scotland
1996 E
J. D. Scotland
G. C. Scotland
P. A. Olivieri
F. J. Doyle
S. A. Clayton
1997 E
C. I. McFarlane
M. J. Braini
P. A. Olivieri
F. J. Doyle
J. Hall
1998 E
C. I. McFarlane
M. J. Braini
P. A. Olivieri
S. Craven
D. Wright
1999 E
C. I. McFarlane
G. Dean
K. Barnes
S. Craven
D. Cross
2000 D3
C. I. McFarlane
L. R. McIntyre
K. Barnes
S. Craven
S. Craven
2001 D2
P. Phelan
L. R. McIntyre
P. O’Connor
S. Craven
S. Craven
2002 D3
P. Phelan
B. Robinson
P. O’Connor
B. Turner
D. Boland
2003 D3
P.Phelan
B. Robinson
B. Devlin
P. Haseler
D. Cooper
2004 D3
P. Phelan
B. Turner
B. Devlin
P. Haseler
M. Hill
2005 D3
C.Richardson
B.Turner
B.Devlin
M.Hill
S. West
2006 D4
C.Richardson
M.Verberne
R.Sarosi
D.Cooper
P. Edwards
2007 D3
C.Richardson
M.Verberne
R.Sarosi
D.Cooper
P. Sosic
2008 D3
C.Richardson
M.Verberne
D.Cooper
A.Foster
D.Burnside
2009 D3
J. Nicholls
M.Verberne
D.Cooper
A.Foster
P. Edwards
2010 D3
N. Pavlou
M. Verberne
M. Pike
R. Humphries
D. Burnside
2011 D3
N. Pavlou
M. Verberne
M. Pike
P. Edwards/D. Baker
P. Edwards
2012 D3
N. Pavlou
J. Dwyer
J. Scotland/T. Miller
B. Leske
D. Baker
2013 D3 N. Pavlou J. Dwyer A. Voyage B. Leske/A. Collett A. Collett
2014 D3 N. Pavlou D. Buckley A. Voyage B. Leske/A. Collett S. Confait
2015 D3 N. Pavlou D. Buckley A. Voyage B. Leske/A. Collett L.Stubbs
2016 D3 N. Pavlou D. Buckley A. Voyage A. Collett B. Circosta
2017 D3 N. Pavlou D. Buckley A. Voyage A. Collett